Movies
Ratings
167
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0