Titles you rated
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5