Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 1.0
John CarterRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 3.0