Movies
Ratings
469
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0