Movies
Ratings
102 Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0 Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
 TunnelRated ★ 4.0 TunnelRated ★ 4.0
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 Monster HouseRated ★ 4.5 Monster HouseRated ★ 4.5
 Maundy ThursdayRated ★ 5.0 Maundy ThursdayRated ★ 5.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
 200 Pounds BeautyRated ★ 5.0 200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
 Night at the MuseumRated ★ 4.0 Night at the MuseumRated ★ 4.0
 Spider-Man 3Rated ★ 3.0 Spider-Man 3Rated ★ 3.0
 TransformersRated ★ 4.0 TransformersRated ★ 4.0
 RatatouilleRated ★ 3.0 RatatouilleRated ★ 3.0
 Bee MovieRated ★ 4.5 Bee MovieRated ★ 4.5
 Forever the MomentRated ★ 4.0 Forever the MomentRated ★ 4.0
 Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5 Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
 Iron ManRated ★ 4.0 Iron ManRated ★ 4.0
 The Dark KnightRated ★ 2.5 The Dark KnightRated ★ 2.5
 WALL-ERated ★ 4.5 WALL-ERated ★ 4.5
 Mamma Mia!Rated ★ 4.5 Mamma Mia!Rated ★ 4.5
 TwilightRated ★ 1.0 TwilightRated ★ 1.0
 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0