Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
CartRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.5