Movies
Ratings
153
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0