Series
Ratings
30
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0