Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No.3Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5