Series
Ratings
60
Mischievous KissRated ★ 5.0
My First TimeRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0