Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0