Titles you rated
The Last EmpressRated ★ 0.5- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5