Movies
Ratings
563
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 2.0
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Blade Runner: Black Out 2022Rated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0