Series
Ratings
65
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 3.0