Titles you rated
Painter of the WindRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0