Series
Ratings
38
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 2.0
MonstrousRated ★ 2.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5