Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.5
- 하트페어링Rated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5