Titles you rated
A Christmas CarolRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 1.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5