Movies
Ratings
507
Memories of MurderRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 1.5
Last HolidayRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The PredatorRated ★ 1.5