Titles you rated
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
The StrainRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0