Movies
Ratings
267
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 1.5
ConfessionsRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0