Titles you rated
BurntRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 2.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 1.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.5