Movies
Ratings
338
Happy TogetherRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
FantasiaRated ★ 3.5
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
Cold MountainRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
QuillsRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 1.5
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.5
HerculesRated ★ 2.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0