Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Land of BadRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0- 히든Rated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
John RabeRated ★ 3.5- Terra NovaRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Eye in the SkyRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 1.5
On the LineRated ★ 3.5
CarterRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0