Series
Ratings
13
StrangerRated ★ 4.5- The ClubhouseRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0