Movies
Ratings
92
The AvengersRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 4.0
GuzaarishRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Like A B1Rated ★ 4.0
Eunha VideoRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 1.5
Macadam StoriesRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
TeethRated ★ 2.0
Captain FantasticRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0