Titles you rated
Hellsing UltimateRated ★ 3.5- Detroit Metal CityRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 3.5
- Bakusō Kyōdai Rettsu Endo Gō!! WGPRated ★ 4.0
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 4.0
- Legend of Heavenly Sphere ShuratoRated ★ 4.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.5- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0