Titles you rated
AvatarRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Wild ChildRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Secret of MoonacreRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
RioRated ★ 3.0