Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Measure in LoveRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0