Movies
Ratings
89
Love, LiesRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0