Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 0.5
The CoreRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0