Movies
Ratings
337
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 0.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0