Series
Ratings
38
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 1.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0