Movies
Ratings
32
Love ActuallyRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0