Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0