Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Kevin Hart: The Kennedy Center Mark Twain Prize for American HumorRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.5