Movies
Ratings
421
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.0- HeroRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0