Movies
Ratings
892
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.5
AwakeRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 5.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 2.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
ScoopRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 4.0
Beethoven's 2ndRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Don't Tell PapaRated ★ 5.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 4.0