Movies
Ratings
291
The InternRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5