Movies
Ratings
42
The TreacherousRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5