Movies
Ratings
179
BossRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Thunderstruck CopRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.5