Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5