Movies
Ratings
394
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 1.5
Ma Da: The Drowning SpiritRated ★ 0.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0