Series
Ratings
34
First LoveRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5