Movies
Ratings
863
Purple NoonRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Fahrenheit 11/9Rated ★ 3.5- Run to the WestRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Crimes of the FutureRated ★ 3.5
ZygoteRated ★ 4.0- The UninvitedRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
Where to Invade NextRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
The PactRated ★ 0.5