Movies
Ratings
27
Laurence AnywaysRated ★ 1.0
La lunaRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
SecretRated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0