Titles you rated
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
GivenRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 0.5
Tamako MarketRated ★ 5.0
Dr. Ramune: Mysterious Disease SpecialistRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0