Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5