Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0