Movies
Ratings
617
ChaplinRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 2.5
Ingrid Goes WestRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
RocketmanRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.5
HitchRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5